Festival AP

𝗣𝗶𝗿𝗺𝗮𝘀 𝘇̌𝗶𝗻𝗴𝘀𝗻𝗶𝘀: pristatome pirmus Europinio konkurso programos filmus.
Išsirink, kokius filmus nori pamatyti gruodžio 17 dieną Europos kino festivalyje GoDebut! 

Gruodžio 17d.

15:00-16:45

2.37 min.

"EMPTY SEATS"

Anne Rietmeijer, Germany, 2021

Gruodžio 17d.

15:00-16:45

22.52 min.

"JERKY FLOW"

Adnane Rami, France, 2021

Gruodžio 17d.

15:00-16:45

14.19 min.

"A QUIET MAN"

Nyia Cartier, France, 2021

Gruodžio 17d.

15:00-16:45

10.44 min.

"EYELASHES OF THE EXODUS"

Victor Picard, France, 2021

Gruodžio 17d.

15:00-16:45

17.09 min.

"SISTER AUSTERE"

Antoine Humbert, Switzeland, 2021

Gruodžio 17d.

15:00-16:45

27.47 min.

"VIKKEN"

Dounia Sichov, France, 2021

Gruodžio 17d.

15:00-16:45

10.53 min.

"HUMAN WALKERS IN MOTION"

Ethan Neon, Belgium, 2020

Gruodžio 17d.

21:00-23:00

14.52 min.

"ENCHANTES (NICE TO MEET US)"

Leopoldine Serre, France, 2021

Gruodžio 17d.

21:00-23:00

3.53 min.

"MAINTENANT (NOW)"

Celine Allemand, France, 2021

Gruodžio 17d.

21:00-23:00

28.56 min.

"ALICE AND THE FROG"

Olga Boladz, Poland, 2021

Gruodžio 17d.

21:00-23:00

5.36 min.

"TO DO WHAT'S NECESSARY"

Carlos Lozano, Spain, 2021

Gruodžio 17d.

21:00-23:00

23.49 min.

"SERVUS KARL"

Thoman Bischof, Austria, 2021

Gruodžio 17d.

21:00-23:00

16.22 min.

"INHERENT"

Nicolai G. H. Johansen, Denmark, 2021

Gruodžio 17d.

21:00-23:00

15 min.

"IN THE NICK OF LIME"

Hadrien Krasker, Mathieu Bouckenhove, France, 2021

𝐀𝐍𝐓𝐑𝐀𝐒 𝐙̌𝐈𝐍𝐆𝐒𝐍𝐈𝐒: dar Europinės konkurso programos filmų.
Išsirink, kokius filmus nori pamatyti gruodžio 18 dienomą Europos kino festivalyje GoDebut! 

Gruodžio 18d.

14:00-16:00

1.57 min.

"SURRENDER"

Joanna Petkiewicz, Germany, 2021

Gruodžio 18d.

14:00-16:00

30 min.

"WE ARE NOT DEAD YET"

Joanne Rakotoarisoa, France, Ukraine, 2021

Gruodžio 18d.

14:00-16:00

14.10 min.

"A SWIMMING LESSON FROM DAD"

Melinda Birdo, Hungary, 2021

Gruodžio 18d.

14:00-16:00

20.40 min.

"LOVE IN ZE PHONE"

Jolivet Quentin, France, 2021

Gruodžio 18d.

14:00-16:00

11.31 min.

"FROM BEIRUT TO VENUS"

Marge Vigneau, France, 2021

Gruodžio 18d.

14:00-16:00

20 min.

"GLITCH"

Artūrs Zeps, Latvia, 2021

Gruodžio 18d.

14:00-16:00

8.43 min.

"AN ARTIST'S DUTY"

Alexandre Yvon, France,  2021

𝐓𝐑𝐄𝐂̌𝐈𝐀𝐒 𝐙̌𝐈𝐍𝐆𝐒𝐍𝐈𝐒: dar Europinės konkurso programos filmų.
Išsirink, kokius filmus nori pamatyti gruodžio 18 dieną Europos kino festivalyje GoDebut!

Gruodžio 18d.

18:00-20:00

3.41 min.

"YOU NEVER REALLY"

Nevil Bernard, France,  2021

Gruodžio 18d.

18:00-20:00

19.57 min.

"TRAP"

Anastasia Veber, Russia, Lithuania, 2021

Gruodžio 18d.

18:00-20:00

13.17 min.

"IMAGINARY DEAD END"

Romano Cassellis, France, Portugal, 2021

Gruodžio 18d.

18:00-20:00

14 min.

"TREMBLE"

Amil Memibeyli, Azerbaijan, 2021

Gruodžio 18d.

18:00-20:00

11.20 min.

"KUBRA"

Melanie Trugeon, France, 2021

Gruodžio 18d.

18:00-20:00

3.26 min.

"NIGHT TRAIN"

Sofia Gutman, France, 2021

Gruodžio 18d.

18:00-20:00

27.07 min.

"INTO THE NIGHT"

Kamila Tarabura, Poland, 2021

Gruodžio 18d.

18:00-20:00

7.40 min.

"THE ANNOUNCEMENT"

Denis Liakhov, France,  2021

Gruodžio 18d.

18:00-20:00

8.55 min.

"YOU''VE GOT A MATCH"

Benjamin Ifrah, France, 2021