Žymiausių festivalių pasaulyje TOP10 (II dalis)

  1. Songkran festivalis Tailande: Šis senovinis festivalis žymi Tailando Naujųjų metų pradžią ir vyksta kiekvienų metų balandį. Per Songkrano šventę žmonės dalyvauja paraduose, vandens kovose ir religinėse apeigose, kad ateinančiais metais atneštų sėkmę ir klestėjimą.
  2. Rio karnavalas Brazilijoje: Rio karnavalas Brazilijoje: kasmet per gavėnią vykstanti šventė yra vienas garsiausių festivalių pasaulyje. Penkias dienas trunkančiame renginyje vyksta paradai, šokiai, ansambliai, kostiumai ir maskaradiniai pokyliai, kuriuose švenčiama Brazilijos kultūra. Jį būtina aplankyti kiekvienam, ieškančiam unikalios kultūrinės patirties.
  3. Holi festivalis Indijoje: Tai senovinis hinduizmo festivalis, kuriuo švenčiamas pavasario atėjimas. Festivalio metu žmonės vieni į kitus mėto spalvotus miltelius ir vandenį, taip švęsdami vienybę ir džiaugsmą. Ryškios spalvos suteikia nepamirštamų įspūdžių!
  4. Žibintų festivalis Kinijoje: Ši tradicinė kinų šventė žymi Mėnulio metų pabaigą ir švenčiama visame mieste įžiebus spalvotus žibintus. Žmonės, grožėdamiesi apšviestu dangumi, dalyvauja įvairiose veiklose, pavyzdžiui, drakonų paraduose ir valgo specialius mėnulio pyragėlius.
  5. Mardi Gras Naujajame Orleane (JAV): šis kultinis festivalis kasmet rengiamas antradienį prieš Pelenų trečiadienį. Tai vienas populiariausių festivalių JAV, kuriame vyksta įvairūs renginiai, pavyzdžiui, paradai, muzikiniai pasirodymai, maskaradiniai baliai ir kt. Tai puikus būdas pažinti Amerikos kultūrą ir nepamirštamai praleisti laiką!
    Festivaliai – puikus būdas pažinti skirtingas kultūras ir tradicijas. Nesvarbu, ar tai Oktoberfestas Vokietijoje, ar Holi Indijoje – visame pasaulyje kiekvienas ras sau ką nors tinkamo. Tad kodėl gi nesuplanavus kelionės ir neištyrus šių nuostabių festivalių? Tikrai praleisite nepamirštamą laiką!

Comments are Closed

© 2024: Festivaliai Lietuvoje ir užsienyje | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress